DIVERSE (vnl.) FRANSE FOTO'S


Contact  Herman Dekker                                                                                                                                          HOME          


Op deze pagina's komen alle foto's terecht die ik op mijn tripjes langs buitenlandser velden heb gemaakt.
Voornamelijk Franse velden dus, maar niet uitsluitend Frans, hoewel dat wel de meerderheid zal zijn.
Wat je wél kunt verwachten is een bonte verzameling general aviation toestellen, en dan nog slechts spaarzaam
plaatjes van toestellen die intact zijn.
Bovendien houd ik me per se niet aan de ongeschreven regels voor spottersfoto's.
Ik vind openstaande luikjes, gedemonteerde motoren, verwijderde propellers en sleutelende monteurs juist
een pluspunt voor een interessante foto.
En dat soort foto's is voornamelijk in hangaars te maken en niet erbuiten.
Nee, eigenlijk alleen foto's waar iets meer op te zien is.
En dat zullen vaak plaatjes zijn van niet complete toestellen en natuurlijk van meer bijzondere typen.
Oftewel, meer het 'brocante' dan wel 'bric-à-brac' werk!
Commentaar geef ik alleen als niet duidelijk is wat er te zien is.
Een 'beleidslijn' is er verder niet in te ontdekken, ik laat hier zien wat ik op dat (en dit) moment interessant
vond(vind). Waarbij nadrukkelijk gezegd moet worden dat ik vrijwel altijd méér heb gefotografeerd dan ik hier laat zien.
Hier ziet u alleen een persoonlijke, dus zeer subjectieve, keuze uit de destijds gemaakte foto's.
Mocht u geïnteresseerd zijn in de andere aanwezige toestellen, neem dan even contact op.
Het is natuurlijk de bedoeling dat ik met dit fotowerk terug ga in de tijd, maar u zult begrijpen
dat dit voor mij geen prioriteit heeft. In de "trippagina's" treft u uiteraard de foto's aan die ik op mijn
solo-uitstapjes heb gemaakt,'ongedateerd allerlei' bevat een greep uit de verzameling 'aangeslibd materiaal'.
Voornamelijk foto's uit privé-albums die ik mocht kopiëren tijdens mijn zoektocht naar exclusief Nederlands
materiaal. Voornamelijk amateurplaatjes en dat is ook nogal eens aan de kwaliteit te zien.
Het kan echter zomaar een tijdje duren voor ik hier voorgaande jaren en/of ander interessant materiaal plaats.

  


De foto's van de (voornamelijk Franse) tripjes:                                                      Ongedateerd allerlei

Vóór
deze
jaartelling

1960
1961
1962
1963
1964

1970
1971

1972
1973
1974

1975
1976
1977
1978

1979

1980
1981
1982
1983
1984

1985
1986
1987
1988
1989

1990
1991
1992
1993
1994

1995
1996
1997
1998
1999

2000
2001
2002
2003
2004

2005
2006 2007 2008 2009

2010 2011 2012
2013
2014

2015  
2016 
2017

2018

AAA
BBB
CCC
DDD
EEE
FFF
GGG

HHH
III
JJJ
KKK
LLL
MMM
NNN
P

OOO
PPP
RRR
SSS
TTT
UUU
VVV

WWW
XYZ

 
Onderaan deze pagine geef ik een opsomming van alle velden die ik in bovenstaande, behandelde, jaren heb bezocht en waarvan ik foto's heb geplaatst.
En zoals ik hierboven al zei, van lang niet alle gefotografeerde toestellen zijn foto's geplaatst: 'gewone' Cessna's, Rally's en Robins zijn vrijwel altijd genegeerd.
Als het voor u van belang is te weten welke toestellen er nog meer aanwezig waren, neem dan even contact op.


En kijk ook nog eens op:      ALLERLEI  FRANSE PLAATJES    
   Hierin staan de foto's die om de een of andere reden al wél gescand, maar nog niet in bovengenoemde tripverslagen 'plaatsbaar' zijn.
   Met name van mijn vele bezoeken aan La Ferté Alais heb ik inmiddels alle Harvard-foto's toegevoegd.


"De velden"

Aalst                          1975
Abbeville                      2011
Abbeville                      2012
Abbeville                      2018
Achterste Erm                  2008
Alès-Deaux                     2013
Allibaudières                  2013
Amboise-Dierre                 1972
Amboise-Dierre                 1973
Amboise-Dierre                 2011
Amboise-Dierre                 2013
Amiens-Glisy                   2005
Amiens-Glisy                   2006
Amiens-Glisy                   2010
Amiens-Glisy                   2012
Amiens-Glisy                   2014
Amiens-Glisy                   2015
Amiens-Glisy                   2016
Amiens-Glisy                   2017
Amiens-Glisy                   2018
Angoulème-Champniers           2007
Angoulême-Champniers           2011
Argenton                       1977
Arras-Roclincourt              1975
Arras-Roclincourt              2005
Arras-Roclincourt              2006
Arras-Roclincourt              2010
Arras-Roclincourt              2012
Arras-Roclincourt              2014
Arras-Roclincourt              2016
Arras-Roclincourt              2017
Aubenasson                     2016
Aubigny sur Nere               1979
Augsburg                       1978
Autun-Bellevue                 2013
Autun-Bellevue                 2018
Auxerre-Branches               1979
Avallon                        2013
Avignon-Pujault                2012
Avignon-Pujault                2018

Bantheville                    2018
Beauvais-Tille                 2006
Beauvais-Tille                 2010
Beijnes                        2009
Belfort-Chaux                  1972
Belfort-Chaux                  1973
Belfort-Chaux                  1977
Belfort-Chaux                  1979
Belfort-Chaux                  2012
Berck sur Mer                  2012
Bernay                         2017
Bertrix                        1978
Besançon-Thise                 1977
Besançon-Thise                 2012
Beynes-Thyverval               1975
Beynes-Thyverval               2005
Beynes-Thyverval               2006
Beynes-Thyverval               2014
Beynes-Thyverval               2016
Bingen                         1978
Blois-Le Breuil                1972
Blois-Le Breuil                1973
Blois-Le Breuil                2018
Blois-Vendôme                  2011
Bordeaux-Yvrac                 2013
Borken                         1978
Bourg-Ceyzeriat                2012
Bourges                        1972
Brasschaat                     1977
Brest-Guipavas                 1972
Brest-Guipavas                 1973
Brest-Guipavas                 1976
Brest-Guipavas                 1977
Brienne le Chateau             1978
Brienne-le-Chateau             2013
Bruyère                        1972
Buno-Bonnevaux                 2005
Buno-Bonnevaux                 2006
Buno-Bonnevaux                 2009
Buno-Bonnevaux                 2010
Buno-Bonnevaux                 2012
Buno-Bonnevaux                 2014
Buno-Bonnevaux                 2016

Caen                           1972
Caen                           1976
Cahors-Lalbenque               2013
Cambrai-Niergnies              1975
Cambrai-Niergnies              2005
Cambrai-Niergnies              2006
Cambrai-Niergnies              2010
Cambrai-Niergnies              2012
Cambrai-Niergnies              2013
Cambrai-Niergnies              2015
Cambrai-Niergnies              2016
Carpentras                     2018
Castelsarrasin-Moissac         2013
Chalons sur Marne              1978
Chalons-Ecury-sur-Coole        2013
Charleville-Mezieres           1978
Charleville-Mezières           2014
Chatellerault                  1977
Chavenay-Villepreux            1975
Chavenay-Villepreux            1978
Chavenay-Villepreux            1979
Chavenay-Villepreux            2005
Chavenay-Villepreux            2006
Chavenay-Villepreux            2009
Chavenay-Villepreux            2010
Chavenay-Villepreux            2012
Chavenay-Villepreux            2014
Chavenay-Villepreux            2016
Chelles-Le Pin                 1975
Chelles-le Pin                 1980
Chelles-Le Pin                 2005
Chelles-le Pin                 2006
Chelles-le Pin                 2014
Chelles-le Pin                 2016
Cognac-Chateaubernard          2011
Cognac-Châteaubernard          2007
Colmar-Houssen                 1973
Colmar-Houssen                 1977

Compiegne-Margny               1975
Compiegne-Margny               1978

Compiegne-Margny               1980
Compiegne-Margny               2005
Compiegne-Margny               2006
Compiegne-Margny               2007
Compiegne-Margny               2010
Compiegne-Margny               2016
Compiegne-Margny               2017
Coulommiers-Voisin             1975
Coulommiers-Voisin             2005
Coulommiers-Voisin             2006
Coulommiers-Voisin             2009
Coulommiers-Voisin             2013
Coulommiers-Voisin             2014
Coulommiers-Voisin             2016
Crailsheim                     1978
Creil                          1978
Creil                          1979

Creil                          1980
Creil                          2005
Creil                          2006
Creil                          2010
Creil                          2016


Deauville                      2017
Diest                          1978
Diest                          1979
Dijon-Darois                   2006
Dijon-Darois                   2007
Dijon-Darois                   2008
Dijon-Darois                   2013
Dijon-Darois                   2014
Dijon-Darois                   2018
Dinan-Teélivan                 1972
Dinan-Trélivan                 1973
Dinan-Trélivan                 2005
Dinard-Pleurtuit               1976
Dole                           1977
Dole                           1979
Doncourt-les-Conflans          2012
Dörnberg                       1978
Douai                          1979

Eelde                          1972
Egelsbach                      1978
Epernay-Plivot                 1978
Epernay-Plivot                 2011
Epernay-Plivot                 2012
Epernay-Plivot                 2013
Essen                          1978
Etampes-Mondesir               2006
Etampes-Mondesir               2009
Etampes-Mondesir               2010
Etampes-Mondesir               2016
Etampes-Mondesir               2018
Etampes-Mondésir               1979
Etampes-Mondésir               2005
Etampes-Mondésir               2012
Etampes-Mondésir               2013
Etampes-Mondésir               2014
Etrepagny                      2017
Evreux                         1976
Evreux                         2017

Falaise-Mont d'Eraines         1973
Feurs-Chambeon                 2013
Feurs-Chambeon                 2018

Fontenay-Trésigny              1975

Fontenay-Trésigny              1980
Fontenay-Trésigny              2005
Fontenay-Tresigny              2009
Fontenay-Tresigny              2010
Fontenay-Tresigny              2016
Fürstenzell                    1978

Gent                           1975
Gent                           1978
Gent                           1979
Gosselies                      1978
Grimbergen                     1975
Grimbergen                     1977
Grimbergen                     1978
Guyancourt                     1975
Guyancourt                     1978
Guyancourt                     1979

 
Haguenau                       2010
Hasselt/Vital Melotte          1979
Hasselt-Kiewit                 1978
Hasselt-Kiewit                 1979
Hoogeveen                      1972

Issoire-Le Broc                2013
Issy les Moulineux             1975

 
Jonzac-Neulles                 2007
Jonzac-Neulles                 2011

Jonzac-Neulles                 2013
 

Karlsruhe                      1978
Keiheuvel                      1977
Keiheuvel                      1979
Klausheide                     1975
Klausheide                     1976
Klausheide                     1978
Kortrijk                       1975
Kortrijk                       1978
Kortrijk                       1979

La Ferté Alais                 1975
La Ferté Alais                 1979
La Ferté-Alais                 2005
Langenlohnsheim                1978
Laon-Chambry                   2009
Laon-Chambry                   2012
Le Blanc                       1977
Le Blanc                       2011
Le Blanc                       2013
Le Bourget                     1975
Le Bourget                     1978
Le Bourget                     1978
Le Bourget                     1979
Le Havre-St. Romain            1972
Le Plessis Belleville          1976

Le Plessis Belleville          1980
Le Plessis Belleville          2006
Le Plessis Belleville          2009
Le Plessis Belleville          2010
Le Plessis Belleville          2016
Le Plessis-Belleville          2013
Le Plessis-Belleville          2014
Lemvig                         2013
Lens                           2009
Lens-Benifontaine              1975
Lens-Benifontaine              2005
Lens-Benifontaine              2011
Lens-Benifontaine              2012
Lens-Benifontaine              2013
Lens-Benifontaine              2017
Lens-Benifontaine              2018
Leopoldsburg                   1979
Leopoldsburg                   1979
Leopoldsdorf                   1978
Les Mureaux                    1976
Les Mureaux                    1978
Les Mureaux                    1979
Les Mureaux                    2005
Les Mureaux                    2009
Les Mureaux                    2016
Lessay                         1976
Libourne-Artigues              2013

Lille-Lesquin                  1975
Lille-Lesquin                  1978
Lille-Lesquin                  1979
Lille-Lesquin                  1979
Lille-Marcq                    1975
Lille-Marcq                    1978
Lille-Marcq                    1979
Lille-Marcq                    2006
Lille-Marcq                    2007
Lille-Marcq                    2009
Lille-Marcq                    2011
Lille-Marcq                    2012
Lille-Marcq                    2013
Lille-Marcq                    2014
Lille-Marcq                    2015
Lille-Marcq                    2016
Lille-Marcq                    2017
Lille-Marcq                    2018
Limoges-Bellegarde             2007
Lognes-Emerainville            1975
Lognes-Emerainville            1979
Lognes-Emerainville            2005
Lognes-Emerainville            2006
Lognes-Emerainville            2009
Lognes-Emerainville            2010
Lognes-Emerainville            2012
Lognes-Emerainville            2014
Lognes-Emerainville            2016
Lons le Saunier                2012
Lorient                        1977
Lunéville-Croismare            1973
Luxeuil                        1972

Macon Charnay                  2012
Macon-Charnay                  1979
Mannheim                       1978
Mantes-Cherence                1975
Mantes-Cherence                2005
Mantes-Cherence                2006
Mantes-Cherence                2014
Mantes-Cherence                2017
Mantes-Cherence                2018
Marmande-Virazeil              2013
Maubeuge-Elesmes               1978
Maubeuge-Elesmes               2006
Maubeuge-Elesmes               2009
Maubeuge-Elesmes               2015
Mazet de Romanin               2012
Mazet de Romanin               2018
Meaux Esbly                    2006
Meaux-Esbly                    1975
Meaux-Esbly                    1976
Meaux-Esbly                    1978
Meaux-Esbly                    2009
Meaux-Esbly                    2010
Meaux-Esbly                    2014
Meaux-Esbly                    2016
Mende Brenoux                  2013
Merville                       2006
Merville                       2012
Metz-Nancy                     1972
Metz-Nancy                     1973
Millau-Larzac                  2013
Moiselles                      1975
Monrovia/Liberia               1961

Montargis-Vimory               2013

Montauban                      2013
Montbéliard-Courcelles         2012
Montceau les Mines             1977
Montceau les Mines             2013
Montceau les Mines             2018
Montdidier                     2016
Montelimar-Ancône              2012
Montelimar-Ancône              2016
Montpellier-Candillargues      2012
Montpellier-Candillargues      2013
Montpellier-Candillarques      2018
Montpellier-Mediterranee       2013
Montpellier-Mediterranee       2018
Moorsele                       1979
Moret-Episy                    2010
Moret-Episy                    1975
Moret-Episy                    2006
Moret-Episy                    2009
Moret-Episy                    2012
Moret-Episy                    2014
Moret-Episy                    2016
Morlaix-Ploujean               1972
Morlaix-Ploujean               1973
Morlaix-Ploujean               1976
Moulins-Montbeugny             1977
Moulins-Montbeugny             2016
Mulhouse                       1972

Namen-Temploux                 1978
Nancy-Azelot                   2012
Nancy-Essay                    1977
Nancy-Essay                    1978
Nancy-Essey                    2012
Nangis les Loges               1975
Nangis les Loges               2005
Nangis les Loges               2006
Nangis les Loges               2009
Nangis les loges               2010
Nangis les Loges               2012
Nangis les Loges               2013
Nangis les Loges               2014
Nangis les Loges               2016
Nevers-Fourchambault           1977
Niedersfeld                    2017
Nimes-Courbessac               2012
Nimes-Courbessac               2013
Nohan en Gout                  2013
Nordhorn-Lingen                2012
Noyers                         2017

Offenburg                  1978
Oostmalle                      1978
Oostmalle                      1979
Oud Turnhout                   1975
Peronne-St. Quentin            1975
Peronne-St. Quentin            1978
Peronne-St. Quentin            2009
Peronne-St. Quentin            2010
Peronne-St. Quentin            2011
Peronne-St. Quentin            2014
Peronne-St. Quentin            2015
Peronne-St. Quentin            2016
Persan-Beaumont                1975
Persan-Beaumont                1978
Persan-Beaumont                1979
Persan-Beaumont                2005
Persan-Beaumont                2006
Persan-Beaumont                2009
Persan-Beaumont                2010
Persan-Beaumont                2012
Persan-Beaumont                2014
Persan-Beaumont                2016

Poitiers                       1977
Pons-Avy                       2007
Pons-Avy                       2011
Pons-Avy                       2013
Pont Saint Vincent             2012
Pont sur Yonne                 2006
Pont sur Yonne                 2009
Pont sur Yonne                 2012
Pont sur Yonne                 2013
Pont sur Yonne                 2014
Pont sur Yonne                 2016
Pontoise-Cormeilles            1975
Pontoise-Cormeilles            2005
Pontoise-Cormeilles            2006
Pontoise-Cormeilles            2009
Pontoise-Cormeilles            2009
Pontoise-Cormeilles            2010
Pontoise-Cormeilles            2010
Pontoise-Cormeilles            2012
Pontoise-Cormeilles            2014
Pontoise-Cormeilles            2016
Pouilly-Maconge                2013
Pouilly-Maconge                2018

Quibéron                       1977
Quimper-Cornouaille            1973
Quimper-Cornouaille            1976

 
Reims-Prunay                   1978
Reims-Prunay                   2011
Reims-Prunay                   2012
Reims-Prunay                   2012
Reims-Prunay                   2013
Reims-Prunay                   2014
Rethel                         1978
Roanne-Renaison                2013
Roanne-Renaison                2018
Romans St. Paul                2012
Romorantin-Pruniers            1972
Romorantin-Pruniers            2013

Saintes-Thenac                 2007
Saintes-Thenac                 2011
Saintes-Thenac                 2013
Salon Eyguières                2018
Salon-Eyguieres                2012
Salzburg                       1978
Sarlat-Domme                   2013
Sarre Union                    2010
Saulieu                        2013
Scharding                      1978
Schiphol                       1972
Schwäbische Hall               1978
Schweighofen                   1978
Sedan-Douzy                    1978
Sedan-Douzy                    2012
Sedan-Douzy                    2018
Semur en Auxois                2018
Sezanne-Saint-Remy             2013
Soesterberg                    1972
Soisson                        2009
Soisson                        2009
Soisson-Courmelles             2006
Soisson-Courmelles             2013
Soisson-Courmelles             2014
Spa                            1973
Spa                            1974
Spa                            1977
Spa                            1978
Spa                            1979
Spa                            1979
Speyer                         1978
St. Andre sur Eure             2017
St. Brieuc-Plaineville         1973
St. Brieuc-Plaineville         1974
St. Brieuc-Armor               2005

St. Cyr l'Ecole                1978
St. Cyr l'Ecole                1979
St. Cyr l'Ecole                2005
St. Cyr l'Ecole                2006
St. Cyr l'Ecole                2009
St. Cyr l'Ecole                2010
St. Cyr l'Ecole                2014
St. Cyr l'Ecole                2016
St. Cyr l'École                2012
St. Dié-Remomeix               1973
St. Dié-Remomeix               2010
St. Dié-Remomeix               2013
St. Dié-Remomeix               2014
St. Dié-Romomeix               2012
St. Etienne-Boutheon           2018
St. Florentin Cheu             2013
St. Flour-Coltines             2013
St. Ghislain                   1978
St. Hubert                     1973
St. Hubert                     1976
St. Hubert                     1977
St. Hubert                     1978
St. Hubert                     2012
St. Junien                     2007
St. Junien                     2011
St. Lo                         1976
St. Malo                       1976
St. Quentin-Roupy              2010
St. Quentin-Roupy              2011
St. Quentin-Roupy              2013
St. Rambert d'Albon            2012
St. Rambert d'Albon            2018
St. Valéry en Caux             2012
St. Yan                        2018
Stadtlohn                      1978
Ste. Foy la Grande             2013
Straatsburg                    1978
Straubing                      1978

Tergnier                       2009
Teuge                          1972
Theux                          1972
Theux                          1978
Thisted                        2013
Thouars                        1977
Tienen                         1977
Tournus                        1979
Tours-Sorigny                  1972
Tours-Sorigny                  2011
Tours-Sorigny                  2013
Tours-Val de Loire             1972
Tours-Val de Loire             2011
Toussus le Noble               1975
Toussus le Noble               1978
Toussus le Noble               1979
Toussus le Noble               2005
Toussus le Noble               2006
Toussus le Noble               2010
Toussus le Noble               2014
Troyes                         1978
Tubbergen                      2015

Usseln-Curioseum               2017

 
Valdehan                       1972
Valence Chabeuil               2012
Verdun-Le Rozelier             2013
Villefranche-Tarare            2012
Villeneuve sur Lot             2013
Vitry en Artois                1975
Vitry en Artois                2005
Vitry en Artois                2009
Vlimmeren                      1975

 
Warluis                        2005
Warluis                        2006
Weelde                         1978
Wiener-Neustad                 1978
Worms                          1978

 
Zaventem                       1975
Zutendaal                      1979
Zwartberg                      1978